Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Stánek

Onn Exhibition

Výstavní Stánek Onn je prémiově vyráběná tradice míchání produktů s moderními designy prostřednictvím kulturních aktiv. Materiály, barvy a produkty společnosti Onn jsou inspirovány přírodou, která osvětluje tradiční postavy chutí brilantnosti. Výstavní stánek byl zkonstruován tak, aby replikoval scénu přírody pomocí materiálů, které jsou spolu s výrobky doplňovány, aby se stal harmonizovaným uměleckým dílem samotným.

Název projektu : Onn Exhibition, Jméno designérů : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, Jméno klienta : Onn.

Onn Exhibition Výstavní Stánek

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.