Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelnový Nábytek

Valente

Koupelnový Nábytek Kolekce koupelen Valente inspirovaná drahými kameny přírody nabízí luxus navrhování vaší koupelny a přizpůsobení prostoru pomocí široké škály dostupných využití. Každý vzácný kámen v přírodě je jedinečný, všechny nábytkové prvky kolekce Valente mají různé velikosti a barvy. Cílem těchto prvků navržených v různých velikostech a barvách je přinést do našich koupelen nebeskou krásu přírody a do koupelen přinést rytmus a dynamiku.

Název projektu : Valente, Jméno designérů : Isvea Eurasia, Jméno klienta : ISVEA.

 Valente Koupelnový Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.