Designový Časopis
Designový Časopis
Monitorovací Systém Pacienta

Touch Free Life Care

Monitorovací Systém Pacienta Bezdotykové lůžko pro péči o život je vyrobeno s integrovanými čipy, které monitorují fyziologické funkce. Pacienti mohou pomocí intuitivního rozhraní kontrolovat teplotu matrace a polohu postele, aniž by museli na tyto úkoly volat zdravotní sestru. Také tato obrazovka je používána sestrou k udržování záznamu o podaných lécích a tekutinách, který je poté odeslán na rozhraní na ošetřovatelské stanici. Rozhraní na stanici sestry zobrazuje a upozorňuje na změny parametrů, jako je tělesná teplota pacienta, krevní tlak, spánkový režim a úroveň vlhkosti. Pomocí tlc lze tedy ušetřit spoustu hodin.

Název projektu : Touch Free Life Care, Jméno designérů : nikita chandekar, Jméno klienta : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Monitorovací Systém Pacienta

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.