Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

10 Year Logo

Corporate Identity Krátkým bylo vytvoření loga, které odráží nejen to, o čem je 3M ™ Polarizing Light, ale také jej prodává jako prémiovou značku u stolních lamp. Využití myšlenky překrývajících se světelných paprsků, které uklidňují oči, odrážející zážitek proti oslnění. Přesahy jsou navrženy tak, aby zobrazovaly oslavu ohňostroje. Číslo deset sedí proti grafice a ukazuje ostrost číslic tam, kde nedochází k odrazům v důsledku oslnění. Barvy zlato a stříbro se používají k prvotřídnímu pocitu lampy, kvalitě a technologii samotné značky.

Název projektu : 10 Year Logo, Jméno designérů : Lawrens Tan, Jméno klienta : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Corporate Identity

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.