Designový Časopis
Designový Časopis
Designový Stůl

Curly

Designový Stůl Tento víceúčelový stůl navrhli designéři zásad Bean Buro Kenny Kinugasa-Tsui a Lorene Faure. Funguje jako centrální prvek ve vnitřním prostředí. Celkový tvar je plný hravých křivolakých křivek, které dramaticky kontrastují s tradičními formálními symetrickými tabulkami, takže vystupuje jako sochařský kus, který láká a komunikuje s uživateli. Křivky se na první pohled zdají být náhodné, nicméně každá křivka byla pečlivě navržena tak, aby podporovala různé polohy sedadel a sociální interakce.

Název projektu : Curly , Jméno designérů : Bean Buro, Jméno klienta : Bean Buro.

Curly  Designový Stůl

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.