Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Tekant

Židle Tekant je moderní židle kvůli materiálům, které jsou vyrobeny a jak struktura funguje. Její podstata vychází z geometrické kombinace strategické revize struktury, která vychází z geometrické hry trojúhelníků, díky níž je Tekant vysoce odolným židlí. Součástí je metakrylátové čalounění, které vyjadřuje pocit lehkosti a vizuální čistoty, díky čemuž je struktura hlavním prvkem židle. Tekant může hrát s různými barvami struktury a čalounění z methakrylátu, takže si můžete vytvořit vlastní kombinaci židlí Tekant.

Název projektu : Tekant, Jméno designérů : Sebastian Dominguez Enrich, Jméno klienta : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.