Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Tekant

Židle Tekant je moderní židle kvůli materiálům, které jsou vyrobeny a jak struktura funguje. Její podstata vychází z geometrické kombinace strategické revize struktury, která vychází z geometrické hry trojúhelníků, díky níž je Tekant vysoce odolným židlí. Součástí je metakrylátové čalounění, které vyjadřuje pocit lehkosti a vizuální čistoty, díky čemuž je struktura hlavním prvkem židle. Tekant může hrát s různými barvami struktury a čalounění z methakrylátu, takže si můžete vytvořit vlastní kombinaci židlí Tekant.

Název projektu : Tekant, Jméno designérů : Sebastian Dominguez Enrich, Jméno klienta : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.