Designový Časopis
Designový Časopis
Boutique Hotel

108T Playhouse

Boutique Hotel 108T Playhouse je butikový hotel, který nabízí pohled na singapurský způsob života. Hosté, kteří jsou pyšní hravými designovými prvky, které přitahují smysly, se mohou dozvědět o singapurském dědictví, historii a kultuře. Čeká na ně autentický zážitek, protože apartmány jsou navrženy tak, aby v nich bylo možné žít, nejen pro strávení noci. 108T Playhouse je cílem sám o sobě a vítá hosty, kteří se mohou zdržovat ve svých prostorách a zažít, jaké to je žít, pracovat a hrát vše na jednom místě - jev, který je v Singapuru s nedostatkem půdy stále častější.

Název projektu : 108T Playhouse, Jméno designérů : Constance D. Tew, Jméno klienta : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse Boutique Hotel

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.