Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel, Rezidence, Lázně

Hotel de Rougemont

Hotel, Rezidence, Lázně Hotel de Rougemont, navržený pro náročnou mezinárodní klientelu, musel najít společnou půdu mezi tradičním švýcarským stylem chaty a moderním luxusním letoviskem. Interiéry inspirované okolní přírodou a místní architekturou jsou navrženy tak, aby zprostředkovávaly ducha alpské pohostinnosti a znovuobjevovaly tradici s vyváženou kombinací staré a nové. Autentické přírodní materiály a tradiční řemeslné zpracování mají čistý design, kde vlastní detaily a sofistikovaná svítidla a povrchové úpravy vyzařují podceňovanou eleganci.

Název projektu : Hotel de Rougemont, Jméno designérů : Claudia Sigismondi, Andrea Proto, Jméno klienta : PLUSDESIGN.

Hotel de Rougemont Hotel, Rezidence, Lázně

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.