Designový Časopis
Designový Časopis
Závěsná Lampa

Vector equilibrium

Závěsná Lampa Vector Equilibrium je závěsné a modulární osvětlení s kladkovým systémem. Svítivost je regulovatelná modulací. Sférická skleněná váza, která slouží jako protiváha, může obsahovat různé dekorativní prvky. Ve své rozmístěné podobě se design přemění na cuboctahedron. Na základě smlouvy se přemění v ikosedron. V obou případech je žárovka umístěna ve středu osvětlení a poskytuje dobré proporce. Osvětlení může být dodáváno v pyramidálním obalu.

Název projektu : Vector equilibrium, Jméno designérů : Nicolas Brevers,, Jméno klienta : Gobo.

Vector equilibrium Závěsná Lampa

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.