Designový Časopis
Designový Časopis
Webová Aplikace

Batchly

Webová Aplikace Platforma Batchly SaaS umožňuje zákazníkům Amazon Web Services (AWS) snižovat jejich náklady. Návrh webové aplikace v produktu je jedinečný a lákavý, protože uživateli umožňuje provádět různé funkce z jednoho místa bez opuštění stránky a také zvažuje poskytnutí ptačí perspektivy všech dat, která jsou pro správce důležitá. Důraz byl kladen také na prezentaci produktu prostřednictvím jeho webových stránek a byl navržen tak, aby komunikoval USP během prvních 5 sekund samotného. Zde použité barvy jsou živé a ikony a ilustrace pomáhají webové stránce interaktivně působit.

Název projektu : Batchly, Jméno designérů : Lollypop Design Studio, Jméno klienta : Batchly.

Batchly Webová Aplikace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.