Designový Časopis
Designový Časopis
Webová Aplikace

Batchly

Webová Aplikace Platforma Batchly SaaS umožňuje zákazníkům Amazon Web Services (AWS) snižovat jejich náklady. Návrh webové aplikace v produktu je jedinečný a lákavý, protože uživateli umožňuje provádět různé funkce z jednoho místa bez opuštění stránky a také zvažuje poskytnutí ptačí perspektivy všech dat, která jsou pro správce důležitá. Důraz byl kladen také na prezentaci produktu prostřednictvím jeho webových stránek a byl navržen tak, aby komunikoval USP během prvních 5 sekund samotného. Zde použité barvy jsou živé a ikony a ilustrace pomáhají webové stránce interaktivně působit.

Název projektu : Batchly, Jméno designérů : Lollypop Design Studio, Jméno klienta : Batchly.

Batchly Webová Aplikace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.