Designový Časopis
Designový Časopis
Redesign Identity Značky

InterBrasil

Redesign Identity Značky Inspirací pro přehodnocení a přepracování značky byly změny v modernizaci a integraci do firemní kultury. Design srdce již nemohl být pro značku vnější, inspirovat partnerství jak interně se zaměstnanci, tak se zákazníky. Integrovaný svazek výhod, závazku a kvality služeb. Od tvaru po barvy nový design integroval srdce do B a zdravotní kříž do T. Dvě slova spojená uprostřed vytvářejí logo tak, aby vypadalo jako jedno slovo, jeden symbol, spojující R a B v srdce.

Název projektu : InterBrasil, Jméno designérů : Mateus Matos Montenegro, Jméno klienta : InterBrasil.

InterBrasil Redesign Identity Značky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.