Designový Časopis
Designový Časopis
Lobby Prostor

Liantan Shi

Lobby Prostor Použití velkého sochařského tvaru k přetvoření prostoru a vytvoření vizuálního fokusu Nejprve vytvořte velký zakřivený strop s texturou dřeva ve vstupní výšce a vytvořte základnu ve spodní části křivky. Na pravé straně je sloupek šachty vyzdoben do elipsy a povrch je obklopen třemi okvětními lístky lotosu. Ve vizuálním zážitku je to jako „začínající lotos“ nesoucí celý prostor ve vstupní hale.

Název projektu : Liantan Shi, Jméno designérů : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Jméno klienta : B.P.S design.

Liantan Shi Lobby Prostor

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.