Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Design

Tape Art

Výstavní Design V roce 2019 Taipei vyvolala vizuální skupina linek, barevných kousků a fluorescence. Byla to výstava Tape That Art, kterou pořádali FunDesign.tv a Tape That Collective. Řada projektů s neobvyklými nápady a technikami byla představena v 8 instalacích páskového umění a vystavovala přes 40 páskových obrazů, spolu s videi o uměleckých pracích v minulosti. Také přidali brilantní zvuky a světlo, aby se z akce stala pohlcující umělecké prostředí a materiály, které použili, zahrnovaly látkové pásky, lepicí pásky, papírové pásky, balicí příběhy, plastové pásky a fólie.

Název projektu : Tape Art, Jméno designérů : Fundesign.tv, Jméno klienta : FunDesign.tv.

Tape Art Výstavní Design

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.