Designový Časopis
Designový Časopis
Design Značky

Queen

Design Značky Rozšířený design je založen na konceptu královny a šachovnice. S oběma barvami černá a zlatá, má design zprostředkovat pocit prvotřídní kvality a přetvořit vizuální obraz. Kromě kovových a zlatých linií použitých v samotném produktu je prvek scény konstruován tak, aby vyrazil válečný dojem šachů, a pomocí koordinace jevištního osvětlení vytváříme kouř a světlo války.

Název projektu : Queen, Jméno designérů : Zheng Yuan Huang, Jméno klienta : TAIWAN GREEN GOLD HOMELAND CO., LTD..

Queen Design Značky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.