Designový Časopis
Designový Časopis
Vnitřní Osvětlení

Jordan Apotheke

Vnitřní Osvětlení Funkční svítidla, která podporují expresivní architekturu interiéru lékárny, jsou nenápadná v jejich vzhledu a místo designu svítidel upozorňují na svůj účinek světla. Svítidla pro základní osvětlení jsou integrována do závěsných svítidel, která sledují tvar nábytku, nebo jsou namontována po stranách zavěšeného stropu a udržují jej tak, aby byl co nejvíce prostorově osvětlený. Uživatelé se tak mohou zaměřit na stopu světla vedoucí přes lékárnu, sestávající z dlaždic s podsvícením RGB-LED, které odpovídají barvě podobně dynamicky podsvícených čítačů

Je To Závěsná Toaleta Na Pánve

SEREL Purity

Je To Závěsná Toaleta Na Pánve Zatímco toaletní mísa čistoty vstupuje do nadvlády měkkých přechodů, zanechává v prostředí také jednoduché a minimální vánek. Nejenže ovlivňuje jeho uživatele estetikou, ale také se setkává s čistotou a nevinností a respektuje přírodu. Obecným přístupem v konstrukci sady potahů sedadel snadno rozebíratelných toaletních sedadel s blokovacím mechanismem jsou funkční ovládací tlačítka, která se vkládají do vnitřní části potahové sady. Tlačítka, která jsou kontaktována uživatelem, se umisťují na oblasti, které jsou nejtěžší na znečištění, což poskytuje další výhodu, pokud jde o hygienu.

Koupelna Sada

FRACTURE

Koupelna Sada Unikátní styl keramické sanitární keramiky, pozoruhodný design linií lomového skla Komentář Deconstructivism ... Fracture Rozpad celistvosti složek struktury, her na povrchech, aby se geometrické designové prvky, jako jsou exteriéry výrobků a pohybující se dekonstruktivistický styl založený na série jako příklad fraktury Bien se setkal s jednou z nejpozoruhodnějších sérií.

Skříň Na Večeři

Baan

Skříň Na Večeři „baan“ je druh skříně, která byla speciálně navržena pro účely večeře. Je to jedinečný vzhled a síla je vyprávění, které souvisí s funkcí. Existuje několik charakteristických rysů skříňových systémů. Různé funkce a vlastnosti skříně, které jsou odděleny příběhem, jako příbor příborů a krabice tkání, jsou reprezentovány krbem a komínem. Sklenice na víno jsou dále reprezentovány lustrem a stojan na nádobí je symbolem schodiště. Existují čtyři hlavní složky domu, kterými jsou narativní myšlenky.

Lampa

Muse

Lampa Inspirováni „vyhrál buddhismem“ ve svém výroku, že v našem vesmíru neexistují absolutní kvality, „světlu“ jsme dali paradoxní kvalitu tím, že jsme mu dali „fyzickou přítomnost“. Duch meditace, který podporuje, byl mocným zdrojem inspirace, kterou jsme použili k vytvoření tohoto produktu; ztělesňující vlastnosti „času“, „hmoty“ a „světla“ do jednoho produktu.

Keramika

inci

Keramika Zrcadlo Elegance; Inci odráží krásu perly s černými a bílými možnostmi a je tou pravou volbou pro ty, kteří touží odrážet šlechtu a eleganci do prostorů. Řady Inci jsou vyráběny ve velikostech 30 x 80 cm a přenášejí bílou a černou eleganci do obytných prostor. Vyrobeno pomocí technologie digitálního tisku, trojrozměrného designu.