Designový Časopis
Designový Časopis
Obalový Design

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Obalový Design Cílem projektu bylo navrhnout zcela nový dojem se stávajícím obalem produktu, na který nebyl můj klient ohromen. Toto je první produkt, který kdy INNOTIVO kdy udělal, můj klient očekával, že můj návrh v budoucnu stanoví měřítko pro nadcházející produkty, a toto balení výrobků úspěšně splňuje způsob designu „INNOTIVO“, futuristický a silný vizuální dopad.

Název projektu : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Jméno designérů : Jeffery Yap ®, Jméno klienta : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Obalový Design

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.