Designový Časopis
Designový Časopis
Obalový Design

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Obalový Design Cílem projektu bylo navrhnout zcela nový dojem se stávajícím obalem produktu, na který nebyl můj klient ohromen. Toto je první produkt, který kdy INNOTIVO kdy udělal, můj klient očekával, že můj návrh v budoucnu stanoví měřítko pro nadcházející produkty, a toto balení výrobků úspěšně splňuje způsob designu „INNOTIVO“, futuristický a silný vizuální dopad.

Název projektu : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Jméno designérů : Jeffery Yap ®, Jméno klienta : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Obalový Design

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.