Designový Časopis
Designový Časopis
Obalový Design

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Obalový Design Cílem projektu bylo navrhnout zcela nový dojem se stávajícím obalem produktu, na který nebyl můj klient ohromen. Toto je první produkt, který kdy INNOTIVO kdy udělal, můj klient očekával, že můj návrh v budoucnu stanoví měřítko pro nadcházející produkty, a toto balení výrobků úspěšně splňuje způsob designu „INNOTIVO“, futuristický a silný vizuální dopad.

Název projektu : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Jméno designérů : Jeffery Yap ®, Jméno klienta : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Obalový Design

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.