Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Středisko Nemovitostí

MIX C SALES CENTRE

Prodejní Středisko Nemovitostí je to centrum prodeje nemovitostí. Původní architektonická podoba je skleněná čtvercová krabice. Celkový design interiéru je vidět z vnějšku budovy a design interiéru se zcela odráží ve výšce budovy. K dispozici jsou čtyři funkční oblasti, oblast multimediálního displeje, oblast displeje modelu, vyjednávací oblast pohovky a plocha displeje materiálu. Čtyři funkční oblasti vypadají rozptýleně a izolovaně. Použili jsme tedy pásku, abychom spojili celý prostor, abychom dosáhli dvou koncepčních návrhů: 1. spojení funkčních oblastí 2. Vytváření výšek budovy.

Název projektu : MIX C SALES CENTRE, Jméno designérů : Kris Lin, Jméno klienta : .

MIX C SALES CENTRE Prodejní Středisko Nemovitostí

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.