Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Středisko Nemovitostí

MIX C SALES CENTRE

Prodejní Středisko Nemovitostí je to centrum prodeje nemovitostí. Původní architektonická podoba je skleněná čtvercová krabice. Celkový design interiéru je vidět z vnějšku budovy a design interiéru se zcela odráží ve výšce budovy. K dispozici jsou čtyři funkční oblasti, oblast multimediálního displeje, oblast displeje modelu, vyjednávací oblast pohovky a plocha displeje materiálu. Čtyři funkční oblasti vypadají rozptýleně a izolovaně. Použili jsme tedy pásku, abychom spojili celý prostor, abychom dosáhli dvou koncepčních návrhů: 1. spojení funkčních oblastí 2. Vytváření výšek budovy.

Název projektu : MIX C SALES CENTRE, Jméno designérů : Kris Lin, Jméno klienta : .

MIX C SALES CENTRE Prodejní Středisko Nemovitostí

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.