Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Středisko Nemovitostí

MIX C SALES CENTRE

Prodejní Středisko Nemovitostí je to centrum prodeje nemovitostí. Původní architektonická podoba je skleněná čtvercová krabice. Celkový design interiéru je vidět z vnějšku budovy a design interiéru se zcela odráží ve výšce budovy. K dispozici jsou čtyři funkční oblasti, oblast multimediálního displeje, oblast displeje modelu, vyjednávací oblast pohovky a plocha displeje materiálu. Čtyři funkční oblasti vypadají rozptýleně a izolovaně. Použili jsme tedy pásku, abychom spojili celý prostor, abychom dosáhli dvou koncepčních návrhů: 1. spojení funkčních oblastí 2. Vytváření výšek budovy.

Název projektu : MIX C SALES CENTRE, Jméno designérů : Kris Lin, Jméno klienta : .

MIX C SALES CENTRE Prodejní Středisko Nemovitostí

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.