Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Cell

Konferenční Stolek Cílem tohoto kusu nábytku je zlepšit kvalitu a estetiku vnitřního prostoru a vyvolat problémy týkající se spotřeby a hromadné výroby. Tento projekt se skládá z buněk. Každá buňka odpovídá jiné potřebě, jiné úložné oblasti, různé velikosti a barvy. Barvy interagují navzájem as prostorem, ve kterém jsou umístěny. Konferenční stolek by mohl být na kolech, aby se dosáhlo pohodlí v mobilitě. Pokud není na kolech, lze každou buňku oddělit od zbytku a umístit jako postranní stůl. Navíc mohou být buňky stejné barvy a velikosti opakovány a umístěny na zeď.

Název projektu : Cell, Jméno designérů : Anna Moraitou, Jméno klienta : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Konferenční Stolek

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.