Designový Časopis
Designový Časopis
Sprcha

Rain Soft

Sprcha Pohled na vodopád v přírodě může přilákat každého a sledovat jej nebo sprchovat se pod ním, může vytvořit relaxační kácení. Bylo tedy třeba simulovat relaxační scénu vodopádu uvnitř domů a bytů, takže člověk může zažít radost ze sprchy pod vodopádem doma. Existují dva typy stříkající v tomto designu. Pěstový režim: Hustota nebo koncentrace vody je uprostřed a člověk může umýt tělo Druhý režim: Voda se nalévá svisle do tvaru okolí prstence a lze použít šampon a je obklopen stěnou vody a tato stěna může být l

Název projektu : Rain Soft , Jméno designérů : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Jméno klienta : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Sprcha

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.