Designový Časopis
Designový Časopis
Police Systém

bibili

Police Systém Střízlivé a klasické pojetí, tyto police zapůsobí silnou osobností. Toto pochází z obráceného umístění tříosých sloupků, což má za následek kroucení, které hraje v různých hloubkách jednotky nad její výškou. Vytvořený dynamický efekt dává nábytku téměř lidský vztah: v závislosti na tom, odkud se na něj člověk dívá, vypadá to, že se dívá přes rameno a / nebo poslouchá u dveří. Police „bibili“ jsou vyráběny v modulech různých šířek. Je proto možné vytvořit hrany se živým grafickým efektem.

Název projektu : bibili, Jméno designérů : Rosset Thierry Michel, Jméno klienta : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili Police Systém

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.