Designový Časopis
Designový Časopis
Pláštěnka

UMBRELLA COAT

Pláštěnka Tato pláštěnka je kombinací pláště do deště, deštníku a nepromokavých kalhot. V závislosti na povětrnostních podmínkách a množství deště může být nastavena na různé úrovně ochrany. Jeho jedinečnou vlastností je, že kombinuje pláštěnku a deštník do jedné položky. S „deštníkem pláštěnka“ máte volné ruce. Také může být ideální pro sportovní aktivity, jako je jízda na kole. Kromě toho v přeplněné ulici nenarazíte na další deštníky, protože deštník se nachází nad rameny.

Prsten

Doppio

Prsten Je to vzrušující klenot mystické povahy. „Doppio“ ve svém spirálovitém tvaru cestuje dvěma směry, které symbolizují čas mužů: jejich minulost a budoucnost. Nese stříbro a zlato, které představují vývoj ctností lidského ducha v celé jeho historii na Zemi.

Náhrdelník

Sakura

Náhrdelník Náhrdelník je velmi flexibilní a je vyroben z různých kusů pájených hladce dohromady do kaskády krásně v oblasti ženského krku. Středové květy na pravé straně se otáčí a je zde povoleno používat levý kratší kus náhrdelníku samostatně jako brož. Náhrdelník je velmi lehký vzhledem k 3D tvaru a složitosti kusu. Hrubá hmotnost pro něj činí 362,50 gramů, je 18 karátů, s 518,75 karátů kamene a diamantů

Hedvábný Faulard

Passion

Hedvábný Faulard „Vášeň“ je jedním z objektů „Pozdravů“. Hodně složte hedvábnou šálu do kapesního čtverce nebo ji vytvořte jako kresbu a vydrží ji po celý život. Je to jako hra - každý objekt má více než jednu funkci. "Pozdravy" ztělesňují jemnou korelaci mezi starými řemesly a objekty moderního designu. Každý design je jedinečným uměleckým dílem a vypráví jiný příběh. Představte si místo, kde každý malý detail vypráví příběh, kde kvalita je hodnota života a největší luxus je pro vás pravdivý. Tady se s vámi setkávají „Pozdravy“. Nechte umění setkat se s vámi a stárnout s vámi!

Kolekce Šperků

Future 02

Kolekce Šperků Project Future 02 je kolekce šperků se zábavným a pulzujícím zábleskem inspirovaným kruhovými větami. Každý kus je vytvořen pomocí softwaru Computer Aided Design, postaveného zcela nebo částečně pomocí technologie Selective Laser Sintering nebo Steel 3D printing a ručně dokončený tradičními technikami stříbření. Kolekce čerpá inspiraci z tvaru kruhu a je pečlivě navržena tak, aby vizualizovala euklidovské věty do vzorů a forem nositelného umění, čímž symbolizuje nový začátek; výchozí bod pro vzrušující budoucnost.