Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

HB Reavis London

Kancelář Ředitelství HB Reavis UK, navržené podle standardu IWBI WELL Building Standard, je zaměřeno na podporu projektové práce, která podporuje rozložení sil oddělení a usnadňuje a zpřístupňuje práci napříč různými týmy. V souladu se stavebním standardem WELL je návrh pracoviště také zaměřen na řešení zdravotních problémů spojených s moderními kancelářemi, jako je nedostatečná pohyblivost, špatné osvětlení, špatná kvalita vzduchu, omezená volba potravin a stres.

Rekreační Dům

Chapel on the Hill

Rekreační Dům Po více než 40 letech opuštěnosti byla zchátralá metodistická kaple na severu Anglie přeměněna na rekreační dům s možností vlastního stravování pro 7 osob. Architekti si zachovali původní vlastnosti - vysoká gotická okna a hlavní sborový sál - proměnili kapli v harmonický a pohodlný prostor zaplavený denním světlem. Tato budova z 19. století se nachází ve venkovské anglické krajině a nabízí panoramatický výhled na kopce a krásnou krajinu.

Kancelář

Blossom

Kancelář Přestože se jedná o kancelářský prostor, používá odvážnou kombinaci různých materiálů a struktura zelené výsadby dává smysl pro den během dne. Návrhář poskytuje pouze prostor a vitalita prostoru stále závisí na majiteli, využívá sílu přírody a jedinečný styl návrháře! Kancelář již není jedinou funkcí, design je více diverzifikovaný a bude používán ve velkém a otevřeném prostoru k vytvoření různých možností mezi lidmi a prostředím.

Kancelář

Dunyue

Kancelář Během procesu konverzace designéři nechávají design nejen prostorové rozdělení interiéru, ale propojení města / prostoru / lidí dohromady, takže prostředí s nízkými klíči a prostor nejsou ve městě v konfliktu, den je skrytá fasáda na ulici, v noci. Pak se z něj stane skleněný světelný box ve městě.

Jídelna

Elizabeth's Tree House

Jídelna Jako ukázka úlohy architektury v procesu hojení je Elizabeth's Tree House nový jídelní pavilon pro terapeutický tábor v Kildare. Prostor, který slouží dětem zotavujícím se ze závažných nemocí, tvoří uprostřed dubového lesa oázu dřeva. Dynamický, ale funkční systém s dřevěnými diagridy zahrnuje výraznou střechu, rozsáhlé zasklení a barevný modřínový plášť, čímž vytváří vnitřní jídelní prostor, který vytváří dialog s okolním jezerem a lesem. Hluboké spojení s přírodou na všech úrovních zvyšuje uživatelský komfort, relaxaci, uzdravení a kouzlo.

Multi Komerční Prostor

La Moitie

Multi Komerční Prostor Název projektu La Moitie pochází z francouzského překladu poloviny a design to vhodně odráží rovnováhou mezi protichůdnými prvky: čtvercem a kruhem, světlem a tmou. Vzhledem k omezenému prostoru se tým snažil navázat spojení i rozdělení mezi dvěma samostatnými maloobchodními oblastmi pomocí dvou protichůdných barev. Hranice mezi růžovým a černým prostorem je jasná, ale také rozmazaná z různých perspektiv. Ve středu obchodu je umístěno točité schodiště, napůl růžové a napůl černé.