Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Hotelu

Stories Container

Design Interiéru Hotelu Kontejner přepravuje náklad na místa. Hotel poskytuje turistům místa k odpočinku. Přechodné místo odpočinku je to, co mají společné. To je důvod, proč použít "kontejner" jako koncept hotelu. Hotel není jen místem odpočinku, ale také prostorem s osobností. Každý pokoj má svůj vlastní výraz a osobnost. Vytvořte tedy osm různých sad: Stabilní dům není jen místem odpočinku, ale také zásobovací stanicí pro vašeho ducha.

Kancelářský Design Interiéru

Yuli Design Studio

Kancelářský Design Interiéru Na ulicích je vždy příliš mnoho chaotických vývěsních štítů ve svislých, vodorovných a bočních směrech, které blokují skutečnou architektonickou tvář. To vyžaduje, aby se zvážilo, jak předefinovat vývěsní štítky, aby se zlepšily a vylepšily účinky, které tyto venkovní ozdobné předměty přinášejí. Bodem návrhu interiéru je rozložení předchozího rozvržení. Zavádí se přirozené osvětlení. Loft je postaven zvýšeným prostorem. Kde byly schody změněny. Změna místa, kde byly schody, zkracuje čas vertikálních pohybů. To vytváří novou možnost ze starých limitů.

Kadeřnictví

Taipei Eros

Kadeřnictví Kadeřnictví je založeno na geometrii černé, bílé a šedé barvy. Gesta stříhání vlasů se promítají do hromadění sochařských entit. Trojúhelníkový motiv formuje funkční kostky a roviny od stropu po podlahu pomocí hromady, řezání a šití. Světelné tyče zabudované v dělicích liniích přispívají k četným světelným pásům a slouží jako doplňkové osvětlení při řešení stavu sníženého stropu. Roztahují se a meandrují s odrazem velkého zrcadla a volně se prolínají mezi rovinami a trojrozměrností.

Soukromá Zahrada

Ryad

Soukromá Zahrada Výzva spočívala v modernizaci starého venkovského domu a proměnila ho v říši klidu a klidu a komplexně pracovala na architektonické i krajinné oblasti. Fasáda byla obnovena, na dlažbách byly provedeny stavební práce a byl vybudován plavecký bazén a opěrné zdi, čímž byly vytvořeny nové kovárny pro klenby, zdi a ploty. Zahradnictví, zavlažování a nádrž, stejně jako blesky, nábytek a doplňky byly také komplexně delt.

Kavárna A Restaurace

Roble

Kavárna A Restaurace Myšlenka jeho designu byla převzata z amerických steaků a udíren a v důsledku výzkumného týmu první fáze se výzkumný tým rozhodl použít dřevo a kůži v tmavých barvách, jako je černá a zelená, spolu se zlatem a růží zlato bylo přijato teplým a lehkým luxusním světlem. Charakteristikou designu je 6 velkých závěsných lustrů, které se skládají z 1200 ručně eloxované oceli. Stejně jako barový pult o délce 9 metrů, který je krytý deštníkem o průměru 275 centimetrů, který se skládá z krásných a různých lahví, barový pult bez jakékoli podpory zakrývá.

Architektonický Výzkum A Vývoj

Technology Center

Architektonický Výzkum A Vývoj Architektonický projekt Technologického centra má za cíl integraci architektonického souboru do okolní krajiny, tichého a příjemného prostoru. Díky této definici Idea je soubor humanizovaným orientačním bodem určeným k nezbytnému intelektuálnímu ponoření vědců, kteří v něm budou jednat, vyjádřeným v jeho plastickém a konstruktivním záměru. Nápadný a integrovaný design střech v konkávní a konvexní podobě se téměř dotýká zvýrazněných horizontálních linií, které tak definují hlavní charakteristiky architektonického komplexu.