Designový Časopis
Designový Časopis
Dům Pro Vzpomínky

Memory Transmitting

Dům Pro Vzpomínky Tento dům zprostředkuje obrazy domů pomocí dřevěných trámů a rozloženého hromadu bílých cihel. Světlo vychází z prostorů bílých cihel kolem domu a vytváří tak zvláštní atmosféru pro klienta. Návrhář používá několik metod k vyřešení omezení této budovy pro klimatizaci a skladovací prostory. Spojte také materiály s pamětí klienta a prostřednictvím struktury představte vřelou a elegantní estetiku, která spojuje jedinečný styl tohoto domu.

Interiérový Dům

Seamless Blank

Interiérový Dům Jedná se o dům, který představuje jedinečný životní styl hostesky, což je grafický designér a podnikatelův dům. Návrhář představuje přírodní materiály pro ilustraci preferencí hostesky a zachovává prázdné oblasti, aby naplnil potřeby členů rodiny. Kuchyň je středem domu, speciálně navržený prostorový výhled pro hostesky a ujistěte se, že rodiče mohou vidět kdekoli. Dům je vybaven bílými žulovými bezešvými podlahami, italskou minerální malbou, průhledným sklem a bílým práškovým nátěrem, aby odhalil elegantní detaily materiálů.

Interiérový Dům

Warm loft

Interiérový Dům Dům v průmyslovém stylu s teplými materiály. Tento dům připravuje pro klienty několik funkcí pro propagaci životních kvalit. Návrhář se pokusil propojit potrubí do každého prostoru a kombinované dřevěné, ocelové a ENT potrubí, aby ilustroval příběh života klientů. S běžným průmyslovým stylem to není stejné, tento dům má jen několik barev a připravuje spoustu úložných prostor.

Šatna

Sopron Basket

Šatna Sopron Basket je profesionální basketbalový tým žen se sídlem v Sopronu v Maďarsku. Protože se jedná o jeden z nejúspěšnějších maďarských týmů s 12 národními poháremi mistrovství a na druhém místě v Euroligu, vedení klubu se rozhodlo investovat do nového komplexu šaten, aby disponovalo spíše prestižním zařízením podle názvu klubu, vyhovujícím potřebám hráče. lépe je motivovat a podporovat jejich jednotu.

Architektura Smíšeného Použití

Shan Shui Plaza

Architektura Smíšeného Použití Projekt se nachází v historickém městě Xi'an, mezi obchodním centrem a řekou TaoHuaTan. Cílem projektu je nejen propojení minulosti a současnosti, ale také městské a přírody. Projekt je inspirován čínskou povídkou o květu Peach a nabízí rajské bydlení a pracovní místo tím, že poskytuje úzký vztah k přírodě. V čínské kultuře má filosofie horských vod (Shan Shui) zásadní význam vztahu mezi člověkem a přírodou, a proto díky využití vodnaté krajiny místa projekt nabízí prostory odrážející filozofii Shan Shui ve městě.

Nemocnice

Warm Transparency

Nemocnice Nemocnice má obvykle tendenci být prostorem, který má špatnou přirozenou barvu nebo materiál v důsledku umělého strukturního materiálu, aby se zlepšila funkčnost a účinnost. Proto mají pacienti pocit, že se liší od svého každodenního života. Je třeba vzít v úvahu pohodlné prostředí, ve kterém mohou pacienti utrácet a bez stresu. Architekti TSC poskytují otevřený a pohodlný prostor nastavením otevřeného stropního prostoru ve tvaru písmene L a velkých okapů pomocí velkého množství dřevěného materiálu. Teplá průhlednost této architektury spojuje lidi a lékařské služby.