Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru

Gray and Gold

Design Interiéru Šedá barva je považována za nudnou. Ale dnes je tato barva jednou z čelních linií v takových stylech, jako je půdní vestavba, minimalismus a hi-tech. Šedá je barva, která preferuje soukromí, mír a odpočinek. Většinou zve ty, kteří pracují s lidmi nebo se zabývají kognitivními požadavky, jako celkovou barvu interiéru. Stěny, strop, nábytek, závěsy a podlahy jsou šedé. Odstíny a nasycení šedé jsou jiné. Zlato bylo přidáno dalšími detaily a doplňky. Je zdůrazněn rámečkem obrázku.

Dům

Santos

Dům S využitím dřeva jako hlavního konstrukčního prvku posouvá dům své dvě úrovně v řezu, čímž vytváří prosklenou střechu, která se integruje do kontextu a umožňuje vstup přirozeného světla. Prostor s dvojitou výškou vyjadřuje vztah mezi přízemím, horním poschodím a krajinou. Kovová střecha nad střešním oknem letí, chrání ji před dopadem západního slunce a formálně obnovuje objem a rámuje vize přírodního prostředí. Program je členěn umístěním veřejných použití v přízemí a soukromým použitím v horním patře.

Komerční Design Interiéru

KitKat

Komerční Design Interiéru Reprezentujte koncept a celkovou značku inovativním způsobem prostřednictvím designu obchodu, konkrétně pro kanadský trh a klientelu Yorkdale. Využití zkušeností z předchozího vyskakovacího a mezinárodního umístění k inovaci a přehodnocení celého zážitku. Vytvořte ultrafunkční obchod, který by dobře fungoval pro velmi vysoký provoz, složitý prostor.

Design Interiéru

Arthurs

Design Interiéru Moderní severoamerický gril, koktejlový salonek a střešní terasa nacházející se v Torontu v centru Toronta slaví vytříbené klasické menu a shovívavé nápoje z podpisů. Restaurace Arthur's Restaurant má tři odlišné prostory (jídelní kout, bar a střešní terasu), které se cítí intimní a zároveň prostorné. Strop je jedinečný svým designem fasetovaných dřevěných panelů s dřevěnou dýhou, konstruovanou tak, aby vylepšil osmiúhelníkový tvar místnosti a napodobil vzhled broušeného křišťálu visícího výše.

Zábavný Dům Pro Děti

Fun house

Zábavný Dům Pro Děti Tento design budovy je určen k tomu, aby se děti učily a hrály, což je dům super zábavy od super otce. Designer spojil zdravé materiály a bezpečnostní tvary a vytvořil tak nádherný a zajímavý prostor. Snažili se vytvořit pohodlný a hřejivý dětský herní dům a pokusili se prohloubit vztah rodič-dítě. Klient řekl projektantovi, aby dosáhl 3 cílů, kterými byly: (1) přírodní a bezpečnostní materiály, (2) děti a rodiče šťastní a (3) dostatek úložného prostoru. Návrhář našel jednoduchou a jasnou metodu k dosažení cíle, kterým je domov, samotný začátek dětského prostoru.

Interiérový Dům

Spirit concentration

Interiérový Dům Jaký je prostor pro dům? Designér věří, že design vychází z požadavků majitele a dosahuje duše do vesmíru. Proto návrhář navigoval svůj účel prostoru u krásného páru. Oba majitelé milují materiály a designové řešení ve vztahu k japonské kultuře. Pro reprezentaci vzpomínek mezi jejich myslí se rozhodli použít různé textury dřeva k vytvoření domu duše. V důsledku toho vytvořili 3 konsenzuální cíle tohoto ideálního domu, které byly (1) klidná atmosféra, (2) flexibilní a okouzlující veřejné prostory a (3) pohodlné a neviditelné soukromé prostory.