Designový Časopis
Designový Časopis
Čínská Restaurace

Pekin Kaku

Čínská Restaurace Nová rekonstrukce restaurace Pekin-kaku nabízí stylistickou interpretaci toho, co by mohla být restaurace v Pekingu, a odmítá tradiční bohatý ornamentální design ve prospěch jednodušší architektoniky. Na stropě je Red-Aurora vytvořená pomocí záclony o délce 80 metrů, zatímco stěny jsou ošetřeny tradičními tmavými cihlami Šanghaje. Kulturní prvky z tisíciletí čínského dědictví včetně terakotových válečníků, zajíce červeného a čínské keramiky byly zvýrazněny v minimalistickém zobrazení poskytujícím kontrastní přístup k dekorativním prvkům.

Japonská Restaurace

Moritomi

Japonská Restaurace Přemístění Moritomi, restaurace nabízející japonskou kuchyni, vedle světového dědictví Hrad Himeji zkoumá vztahy mezi materialitou, tvarem a tradičním architektonickým výkladem. Nový prostor se snaží reprodukovat vzor opevnění hradního kamene v různých materiálech včetně hrubých a leštěných kamenů, oceli potažené oxidem černého a rohoží tatami. Hradní příkop představuje podlaha z malých pryskyřičně potažených štěrků. Dvě barvy, bílá a černá, teče jako voda z vnějšku a přecházejí přes vstupní dveře zdobené dřevěnou mříží do přijímací haly.

Rodinné Sídlo

Sleeve House

Rodinné Sídlo Tento skutečně jedinečný domov navrhl známý architekt a učenec Adam Dayem a nedávno získal druhé místo v americké soutěži Budova roku američtí architekti. Lázeňský dům 3-BR / 2,5 je umístěn na otevřených zvlněných loukách, v prostředí, které poskytuje soukromí, dramatické výhledy do údolí a na hory. Jakkoli je to záhadné, struktura je koncipována schematicky jako dva protínající se rukávové svazky. Trvale udržitelné zuhelnatělé dřevěné fasády dávají domu drsnou, zvětralou texturu a moderní interpretaci starých stodol v údolí Hudson Valley.

Umělecký Prostor

Surely

Umělecký Prostor Jedná se o umění, příležitostné a maloobchodní, to vše se spojuje do jednoho prostoru. Od architektury, která je v zemi provozovaná továrna na oděvní háčky. Celá budova si zachovává skvrnitou texturu zdi, protože vrstva vrstvy prostoru vytváří odlišný kontrast s vnější stranou a také vytváří prostorový zážitek. Opusťte příliš tvrdou výzdobu, pro zobrazení použijte jemnou ozdobu, která vytvořila relaxační pocit. Kontrast mezi tvorbou a ranou fází je flexibilnější pro udržitelný rozvoj vesmíru v budoucnosti.

Prodejní Centrum

Shuimolanting

Prodejní Centrum Čínský styl tohoto případu přijímá tmavý kávový červený mletý kámen na trhu a blanku přirozeného osvětlení podlahového okna, čímž vytváří kontrast mezi světlem a stínem, virtuálním a skutečným. Virtuální a hliníkové dřevěné mříže, kousky lotosového listí měděného umění ve scénické scéně s vodou a umění instalace struktury čínských znaků ve zbytkové oblasti jsou bodem "dvorce s inkoustovými orchidejemi". případ. Zejména použití nových materiálů neštovic, v obyčejné zvýraznění mimořádné, ale také důmyslně snížit náklady na povrch.

Koupelna Showroom

Agape

Koupelna Showroom Abychom se odlišili od běžného výstavního prostoru, definujeme tento prostor jako pozadí, které může zdůraznit krásu komodity. Touto definicí chceme vytvořit časové období, ve kterém se komodita může samovolně zářit. Také vytváříme časovou osu, abychom ukázali, že každý produkt, který se v tomto prostoru ukázal, byl vyroben z jiného času.